Të panjohurit i trokasin në derë natën, gruaja i filmon dhe u publikon fytyrat – Stop
KLIPET

Të panjohurit i trokasin në derë natën, gruaja i filmon dhe u publikon fytyrat

Jemi në Tiranë, ku një zonjë tregon, sesi dy të panjohur i trokasin në portë në mbrëmjen e 19 prillit 2022. Në momentin, që kanë parë të fejuarin e saj, ata kanë bërë sikur kërkojnë një njeri me emrin Tani. Kur zonja ka nisur t’i telefonojë dhe ka telefonuar policinë, personat janë larguar, me një person të tretë, që i priste jashtë me makinë. Zonja ka bërë kallzim, por sipas saj, nuk ka asnjë informacion, se cfarë ka ndodhur, pasi ata nuk janë kapur.Zonja flet me OPGJ-në e Komisariatit 4 Lavdrim Hoda, i cili cështjen e ka cuar në prokurori.Ne u drejtuam në Prokurorinë e Tiranës, por ende nuk është hedhur shorti për këtë rast. “Stop” ve në dispozicion të hetimit fotot e personave targën e makinës, që i priste ata dhe që i përket subjektit privat Staka 2021.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *