Sunday League Tirana dhe Vog Lounge ndihmojne 23 vjecarin ! – Stop
HUMANIZEM, KLIPET

Sunday League Tirana dhe Vog Lounge ndihmojne 23 vjecarin !

Më pas transmetojmë rastin e një djali 23 vjecar me prapambetje mendore, i cili pas 12 vjetësh është përjashtuar nga kempi. Si të mos mjaftonin problemet shëndetsore, xhaxhai i djalit tregon, se familja e tij jeton në varfëri e kushte të vështira. Sunday League Tirana dhe Vog Lounge kanë ndihmuar këtë familje.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *