Stop – ZA Fier emeron drejtor mesuesin e hequr per veprime te turpshme! (10 mars 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – ZA Fier emeron drejtor mesuesin e hequr per veprime te turpshme! (10 mars 2020)

Ish- drejtoresha e shkollës së Gorishovës tregon, se Shkëlqim Demishajn, drejtorin aktual, e ka hequr ajo nga puna për veprime të turpshme dhe mospërmbushje të kuadrit ligjor. Por meqë është pak “rilindas” Shkëlqimi u emërua drejtor në shkollë.Gjithë këtë karrierë Shkëlqimi e ka arritur edhe falë ZA-së së Fierit dhe drejtueses së kësaj zyre, Yllka Beci. Me urdhër së saj, ZA Fier nuk e apeloi vendimin e shkallës së parë për Shkëlqim Demishajn, në kundërshtim me detyrimin ligjor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *