Stop – Vrapi per te ikur, edhe policet plotesojnë Lotarine Amerikane! (26 dhjetor 2018) – Stop
Të Gjitha

Stop – Vrapi per te ikur, edhe policet plotesojnë Lotarine Amerikane! (26 dhjetor 2018)

Ditën e djeshme është publikuar lajmi, se 80% e policëve kanë plotësuar lotarinë amerikane dhe synojnë të lënë Shqipërinë. Nga ana tjetër, në bazë të statistikave zyrtare, 330 mijë shqiptarë kanë marrë shtetësi të vendeve të BE-së nga 16 vitet e fundit. Kjo do të thotë, se qeveritë demokrate apo socialiste, kanë shpërgulur nga vendi më shumë bashkëatdhetarë, sesa cdo pushtues në vend.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *