Stop-Vlorë, studentët i ngelin kastile! Provimi blihet me 50 euro!(11.12.2018) – Stop
KLIPET

Stop-Vlorë, studentët i ngelin kastile! Provimi blihet me 50 euro!(11.12.2018)

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” tregon me zë dhe figurë, sesi blihen provimet në universitetet tona. Një studente ka gjetur sekserin e duhur në Universitetin e Vlorës dhe ky i fundit i thotë, se provimin e ka të marrë me 50 euro. Madje sipas tij, pedagogu i teknologjisë së informacionit dhe komunikimit, Qani Muka, i ngel studentët enkas, që t’u marrë para.Pasi dorëzon shumën e kërkuar studentja shkon në provim, ku i plotësohet teza dhe e merr provimin.Në fund pedagogu e porosit, që nuk duhet të flasë me njeri.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *