Stop – Video makabre/ A nuk i vrasin dhe qente keshtu?! (16 tetor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Video makabre/ A nuk i vrasin dhe qente keshtu?! (16 tetor 2019)

Sot nostalgjikët e komunizmit përkujtojnë ditëlindjen e 111-të të udhëheqësit të tyre Enver Hoxha.Një shtetase italiane ka realizuar një video, ku tregon, sesi një veteriner në Shqipëri i ka prerë veshët një qeni pa anestezi dhe po i injekton një lëndë të lëngshme.Ajo thotë, se kjo skenë është e tmerrshme, ndaj do të kërkojë ndihmën e shoqatave të ndryshme dhe policisë së shtetit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *