Stop – Urimi i “Stop” per Krishtlindje te paqta e te bardha! (25 dhjetor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Urimi i “Stop” per Krishtlindje te paqta e te bardha! (25 dhjetor 2019)

Sot është dita e Krishtlindjeve dhe Stop uron të gjithë shqiptarët për festë të bardhë.Klipi i vajzave, kënga e përzgjedhur dhe urimi e mesazhi i Saimirit e Gentit, shkojnë për paqe e mirëqenie për gjithë shqiptarët në këto krishtlindje, që vijnë pothuajse një muaj nga tragjedia e 26 nëntorit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *