Stop – Themelimi i PKSH-se dhe fllonxat tona te se ardhmes! (08 nentor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Themelimi i PKSH-se dhe fllonxat tona te se ardhmes! (08 nentor 2019)


Në 8 nëntor 1941 u themelua PKSH dhe nostalgjikët e mbetur të komunizmit e përkujtojnë cdo vit këtë datë.Në “Stop” kanë mbërritur video të fëmijëve të vegjël, që kërcejnë me vajzat balerina, duke u shndërruar në fllonxat tona të ardhshme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *