Stop – Teatri parlamentar/ debati per shembjen e teatrit dhe reformen zgjedhore! (21 maj 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Teatri parlamentar/ debati per shembjen e teatrit dhe reformen zgjedhore! (21 maj 2020)

Parlamenti u mblodh sot sërish në kushtet e pandemisë së koronavirusit me masa paraprake, maska e doreza. Në këto ditë, kur atmosfera politike është rindezur për shkak të shembjes së Teatrit Kombëtar, nuk munguan debatet në foltoren e Kuvendit për këtë akt dhe prishjen e marrëveshjes për reformën zgjedhore, që e pasoi atë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *