Stop – Te qeshim sa per nje vit: Pjesa e dyte! (02 janar 2020) – Stop
KLIPET

Stop – Te qeshim sa per nje vit: Pjesa e dyte! (02 janar 2020)

Situata nga emisionet gjatë provave apo reklamave, shoqërohen me shumë humor në studion e “Stop”.Në këtë pjesë krijohen situata të papërmbajtshme humori, kur një vajzë është filmuar duke përdorur kundravajtje shkallët elektrike në qendrën Toptani.Të tjera episode janë edhe letrat e Ramës për kreun demokrat Lulzim Basha, rasti i vajzave norvegjeze, që bënë akuza false për djemtë në Golem, apo dhe chati on line i kryeministrit Rama me studentët deri në orën 3 të mëngjesit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *