Stop-“Stop” e “Fundjava” apel per familjen Norja ne Shijak. (01.02.2019) – Stop
HUMANIZEM, KLIPET

Stop-“Stop” e “Fundjava” apel per familjen Norja ne Shijak. (01.02.2019)

”Stop” dhe “Fundjavë ndryshe” janë ndalur në familjen Norja në lagjen Shahinaj të Shijakut.Kryefamiljarja, Anila Norja,ka 3 fëmijë dhe bashkëshorti e ka braktisur.Të gjithë jetojnë me 60 mijë lekë të vjetra në muaj në një shtëpi pa banjo e pa ujë. “Stop” e “Fundjava” bëjnë apelin e rradhës, për të ndihmuar këtë familje me shtëpi të re.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *