Stop – Spak heton sterilizimin/ Ngjarjet e 21 janarit! (21 janar 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Spak heton sterilizimin/ Ngjarjet e 21 janarit! (21 janar 2020)

Sot në vend u përkujtua 100 vjetori i parlamentarizmit shqiptar.Kreu i Kuvendit Gramoz Ruci ishte në shtëpinë e Kongresit të Lushnjes, për të përkujtuar këtë ngjarje.Po sot u përkujtua 9 vjetori i vrasjes në bulevard të 4 protestuesve opozitarë në 21 janar 2011.Nga ana tjetër kryeministri Rama nuk mori pjesë në këto ngjarje, pasi ndodhet në Ukrainë, në një vizitë zyrtare në cilësinë e kreut të OSBE-së.Prej kohësh emisioni “Stop” ka trajtuar abuzimet me koncensionet e chek up-it dhe sterilizimit. Sot ky i fundit po hetohet nga SPAK-u.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *