Stop – Skenderbeu para dhe pas OFL/ Aku nis operacionin per produktet wudy! (05 shkurt 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Skenderbeu para dhe pas OFL/ Aku nis operacionin per produktet wudy! (05 shkurt 2020)

Operacioni “Forca e ligjit” ka nisur punën në terren. Në rrjetet sociale po qarkullon një foto e bustit të Skënderbeut para dhe pas OFL-së. Në foton e dytë, pas OFL-së, Skënderbeut i është “sekuestruar” kali, blerjen e të cilit nuk e “justifikonte” dot.Një ditë pas transmetimit në “Stop” të shitjes së produkteve të Wudy aia, që hynin në mënyrë të paligjshme nga Kosova e Maqedonia, AKU ka marrë masa e ka nisur opercionet e kontrollit në terren.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *