Stop – Skandali/ Zyrtarisht call center, por vajzave u kerkohet seks on line! (24 shtator 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Skandali/ Zyrtarisht call center, por vajzave u kerkohet seks on line! (24 shtator 2019)

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” sjell me zë dhe figurë skandalin e rradhës.Edhe pse zyrtarisht funksionojnë si call centër, vajzave në disa kompani të tilla, u kërkohet të bëjnë seks on line. Menaxherja i thotë vajzës pretendente për një punë të tillë, se mund të fitojë shumë nga klientët jashtë vendit. Ajo shpjegon, se duhet të zhvishet, madje klientët janë të ndryshëm, e mund t’i kërkojnë edhe t’u vjellë përsipër.Nga përshkrimi i punës e deri te fitimet e pritshme, gjithcka përshkruhet me detaje për vajzën e re në kërkim të një pune.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *