Stop- Skandali/gjyqtarja Pajtime Fetahu shantazhon gazetarin: O unë, o ju!(11.06.2019) – Stop
KLIPET

Stop- Skandali/gjyqtarja Pajtime Fetahu shantazhon gazetarin: O unë, o ju!(11.06.2019)


Kohë me parë emisioni “Stop” ka denoncuar disa nga shkeljet e gjyqtares së Elbasanit Pajtime Fetahu.Fetahu ka ndikuar në lirimin e një personi nga qelia, por është dokumentuar edhe roli i saj në falsifikimin e një dosjeje prone. Gazetari i “Stop” e ndeshi në gjykatë zonjën Fetahu dhe i kërkoi asaj versionin e vet mbi cështjet. Por gjyqtarja iu hakërrye me sharje e fyerje, duke e kërcënuar me shprehjen: O unë, o ju!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *