Stop-Shqiptaret kalojne 20-30 vjet ne dembelizem te plote. (04.04.2019) – Stop
KLIPET

Stop-Shqiptaret kalojne 20-30 vjet ne dembelizem te plote. (04.04.2019)

Sot në Beograd u nënshkrua marrëveshja për roaming ballkanik, apo tarifë zero telefonike për vendet e rajonit tonë.Në një studim të Bankës Botërore rezulton, se banorët e Ballkanit dhe Shqipërisë shpenzojnë 20 deri në 30 vjet të moshës aktive në dembelizëm të plotë. Ndoshta kjo ishte një arsye, që e detyroi sot zëvendëskryeministrin Erion Brace të bënte një kontroll të befasishëm në drejtoritë dhe administratën e Vlorës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *