Stop- Shkeljet e Pajtime Fetahut, rihapet hetimi për gjyqtaren e Elbasanit.(20.03.2019) – Stop
KLIPET

Stop- Shkeljet e Pajtime Fetahut, rihapet hetimi për gjyqtaren e Elbasanit.(20.03.2019)

Pak kohë më parë, emisioni “Stop” publikoi disa vendime flagrante të gjyqatres Pajtime Fetahu. Pas këtyre problematikave të transmetuara, prokuroria Elbasan ka rihapur cështjen me numër të ri procedimi.Mësohet, se prokuroria ka sekuestruar dosjen dhe ka marrë masa proceduriale për të zbardhur rastet.Ajo, që mbetet, është që prokurorja e cështjes, të kërkojë pezullimin e gjyqtares Pajtime Fetahu, si person nën hetim dhe që mund të ndikojë në të.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *