Stop-Rikthehet takimi me bashkëqeverisjen dhe “dyluftimi” me studentët! (09.01.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop-Rikthehet takimi me bashkëqeverisjen dhe “dyluftimi” me studentët! (09.01.2019)


Kryeministri Rama riktheu këtë të mërkurë ritualin e takimeve me bashkëkoordinatorë të qeverisjes dhe qytetarë, që këta të fundit u zgjidhin halle.Qysh në krye të takimit Rama tha, se kishte fjetur pas orës 3 të mëngjezit, pasi ishte detyruar të përballej me dyluftimin me studentët, të cilët i kishin shkruar në ëhats ap.Disa nga këto “shkëmbime zjarri”, lexohen në këtë pjesë të parë të emisionit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *