Stop-Rama stimulon lindjet, studentet hapin ekspozite memesh! (27.12.2018) – Stop
KLIPET

Stop-Rama stimulon lindjet, studentet hapin ekspozite memesh! (27.12.2018)


Kryeministri Rama uroi sot ciftet e reja të shtyjnë fort përpara, ndërsa shpjegonte sërish bonusin për lindjet, që hyn në fuqi në 1 janar. Studentët kanë hapur sot një ekspozitë me meme para selisë së qeverisë dhe më pikantet, shoqëruar me komentet e qytetarëve, i sjellim në këtë pjesë të emisionit “Stop”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *