Stop – “Rama” i Stop-it del ne terren per zbatimin e masave te izolimit! (20 prill 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – “Rama” i Stop-it del ne terren per zbatimin e masave te izolimit! (20 prill 2020)

Nismës së emisionit Stop “hani shqip” i janë bashkuar edhe austriakët. Në një nga marketet Spar në Vienë, tregtohen lakra shqiptare.Është bërë virale një video e mjekëve dhe infermierëve në Genova të Italisë, të cilët bëjnë zumba së bashku, për t’u cliruar nga stresi i situatës së koronavirusit.Rama i Stop-it ka dalë në terren për të vëzhguar zbatimin e masës së ndalimit të qarkullimit, për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *