Stop – Rama i “Stop” flet per masat kunder koronavirusit: Lexoni Biblen e Kuranin! (6 mars 2020) – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”

Stop – Rama i “Stop” flet per masat kunder koronavirusit: Lexoni Biblen e Kuranin! (6 mars 2020)

Klintoni ka dalë nëpër Tiranë, madje ka improvizuar një konferencë shtypi në natyrë pranë kodrave të liqenit. “Rama” ynë ka folur për masat ndaj koronavirusit, duke bërë thirrje, që të mos përhapet panik dhe qytetarët të lexojnë Biblën e Kuranin, duke refuzuar lajmet mediatike.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *