Stop-Rama dhe por..et ne konferecen per situaten e Covid 19! -11 Nëntor 2020 – Stop
Të Gjitha

Stop-Rama dhe por..et ne konferecen per situaten e Covid 19! -11 Nëntor 2020

Kryeministri Rama doli sot para gazetarëve për situatën e covid-19. Ajo, që bën opozita, sipas Ramës, është P..O..R..DH..E…Gjithashtu kryeministri atakoi edhe presidentin Meta, kur tha, se Likja thotë, se qeveria nuk asnjë plan, ndërsa plani i vetëm, që ka Likja është si t’i ndajë dëshmorët në mjeshtra sporti, mjeshtra pune e mjeshtra votash.Rama tha, se nuk mund të lejohen telefonat për pacientët në spitalet Covid, pasi atje nuk është as dasëm e as stadium për të bërë video. Nga ana tjetër, kamerat e propagandës së kryeministrit kanë qenë në spitalin covid 1, dhe vetë Rama ka hedhur një video 6 minuta nga ky spital.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *