Stop – Qeveria e “katnareve” dhe nje incident me dhune fizike ne shkolle! (01 tetor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Qeveria e “katnareve” dhe nje incident me dhune fizike ne shkolle! (01 tetor 2019)

Gjatë një emisioni televiziv, politikani i njohur Neritan Ceka,i ka quajtur katunarë ministrat, që i bëjnë foto kryeministrit Rama, ndërsa këtë të fundit e ka etiketuar kryekatunar.Në “Stop” janë ankuar disa prindër, të cilët akuzojnë mësuesen e fizikës në shkollën “Azem Hajdari”, se ka goditur fizikisht të paktën 10 nxënës.Prindërit thonë, se arsyeja e vetme, që ka ndodhur rrahja, është së nxënësve u është kërkuar nga mësuese Elona të nxjerrin librat e fizikës, në ditën, që ata nuk kanë patur fizikë në program.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *