Stop – Premiera e “Falco”/ Pergjigjet pikante te personazheve publike! (27 dhjetor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Premiera e “Falco”/ Pergjigjet pikante te personazheve publike! (27 dhjetor 2019)

Pak javë me parë, në kinematë shqiptare u shfaq premierë filmi “Falco” i Bes Kallakut.Klintoni ishte atje dhe ka realizuar intervista me humor me shumë personazhe të jetës publike, që ishin të ftuar në këtë ngjarje kulturore.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *