Stop- Po na vjedh Greqia detin? Cfarë mendojnë qytetaret. (21 shtator 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop- Po na vjedh Greqia detin? Cfarë mendojnë qytetaret. (21 shtator 2020)

Si sot 6 vjet më parë vendin tonë e vizitoi Papa Bergoglio. Si sot një vit më parë vendi ynë u trondit nga një tërmet i fuqishëm, që shkaktoi edhe dëme. Disa foto të ardhura në redaksinë e emisionit “Stop”tregojnë masakrën me prerjen e pemëve në Krastë. Klintoni u është drejtuar qytetarëve, për t’i pyetur lidhur me marrëveshjen e kufirit detar, që është rikthyer sërish në qendër të debatit politik dhe publik.Nuk mungojnë përgjigjet me humor nga ana e banorëve të Tiranës, megjithë njohuritë e pakta për këtë cështje.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *