Stop-Pikturat e Rames ne Berlin me emrat e ministrave. (28.01.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop-Pikturat e Rames ne Berlin me emrat e ministrave. (28.01.2019)

Gjatë fundjavës kryeministri Rama hapi një ekspozitë me punimet e tij në Berlin. Vec të tjerash, punët kishin dhe emrat e ministrave, apo porositë për të telefonuar sekretarin e përgjithshëm Engjëll Agaci.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *