Stop – Pershendetja per festat dhe nderimi i “Fundjave”! (31 dhjetor 2018) – Stop
Të Gjitha

Stop – Pershendetja per festat dhe nderimi i “Fundjave”! (31 dhjetor 2018)

Edhe këtë vit TV Klan ka përshëndetur për festat e fundvitit me një këngë nga fëmijët, me mesazhin, që ata nuk i lënë vetëm prindërit e gjyshërit. Pak ditë më parë presidenti i republikës, Ilir Meta, nderoi fondacionin “Fundjavë ndryshe” me urdhrin më të lartë “Nënë Tereza”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *