“Stop” pas kuintave! – Stop
“STOP” JASHTE KAMERAS

“Stop” pas kuintave!

Pjesë nga momentet e provave në studio, transmetohen në ditën e parë të vitit. Momente humori, kur xhirohej videoja promocionale e nisjes së sezonit televiziv të shtatorit 2019 dhe pjesë nga xhirimet e klipeve të vajzave, vijnë me humor në këtë program.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *