Stop – Orikum/ Stop “ringjall” Selim Hodon, duke e pajisur me dokument identifikimi! (31 maj 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Orikum/ Stop “ringjall” Selim Hodon, duke e pajisur me dokument identifikimi! (31 maj 2019)


Pak kohë më parë emisioni “Stop” ishte në Orikum të Vlorës, ngaku solli rastin e të moshuarit Selim Hodo. Ky i fundit, shkoi në gjendjen civile, për të aplikuar për kartën e re të identitetit, por mësoi, se zyrtarisht ishte i vdekur. Me ndërhyrjen e emisionit “Stop”, për Selimin u zgjidh problemi, dhe gazetarja rikthehet në Orikum, për ta pajisur atë me kartë identiteti.Selim Hodo i gëzohet dokumentit të ri, edhe pse për disa caste “për pak e humbi” sërish, duke e ngatërruar nëpër xhepa.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *