“Stop” ne premieren e filmit “I love Tropoja”! – Stop
KLIPET

“Stop” ne premieren e filmit “I love Tropoja”!

Mbrëmë u shfaq premierë filmi i Ermal Mamaqit “I love Tropoja”.Në aktivitet kishte shumë të ftuar, personazhe të njohur të jetës publike dhe kamera e “Stop” ishte atje, ngaku sjell intervista plot humor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *