Stop – Meta ben thirrje per poture te gjera/ Basha ha groshe! (19 shkurt 2020) – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”

Stop – Meta ben thirrje per poture te gjera/ Basha ha groshe! (19 shkurt 2020)

Kreu demokrat Lulzim Basha ishte së fundi në Elbasan në kuadër të fushatës “po të dëgjoj”.Basha u ul për drekë me disa punëtorë dhe konsumoi fasule me ta.Ai foli edhe për situatën ekonomike dhe punët, që pretendon të bëjë, kur të vijë në pushtet. Kreu i shtetit Ilir Meta doli sërish para mediave, për të dhënë prova të reja për atë që ai e quan “grusht shteti kundër kushtetutës”.Meta tha, se në datën 2 mars do të jetë dekreti i parë i cmontimit të grushtit të shtetit në Bulevardin “Dëshmorët e kombit”, ndaj ata që e dinë popullin e presidentit në ëhats app, duhet të porosisin poture të gjera.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *