Stop-Mbyllja e nje sezoni televiziv/ Shpërthim humori e te qeshuara në Stop! (17 Korrik 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop-Mbyllja e nje sezoni televiziv/ Shpërthim humori e te qeshuara në Stop! (17 Korrik 2020)

Në emisionin e fundit të një sezoni të gjatë televiziv, ju propozojmë situata humori e shpërthim të qeshurash në studion e “Stop”. Samiri dhe Genti ngacmojnë Onin, se kur ishte në kopsht rrihte edukatoren. Saimiri ndez një fishkezjarr në studio, gjë që rrezikoi emisionin, për shkak të shpërthimit.Një tjetër situatë krijohet, kur Saimiri e Genti flasin për mungesën e banjove publike dhe të moshuarit i zë “halli” vend e pa vend.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *