Stop – Lezhë, me probleme mendore dhe pa ilace i riu mbahet në paraburgim 27 shtator 2018 – Stop
KLIPET

Stop – Lezhë, me probleme mendore dhe pa ilace i riu mbahet në paraburgim 27 shtator 2018

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *