Stop – Kur Saimiri feston ditelindjen surprize nga stafi! (11 shkurt 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Kur Saimiri feston ditelindjen surprize nga stafi! (11 shkurt 2020)

Në nisje të emisionit, stafi i “Stop”i përgatiti një surprizë drejtuesit të programit Saimir Kodra. Tortë e dedikuar, lule dhe koreografi e posacme nga vajzat-balerina,ishin supriza për Saimirin.Fasulet janë mishi i fukarait. Nuk dihet, nëse kjo shprehje ekziston edhe në gjuhë të tjera, por ajo që dihet, është se shqiptarët rezultojnë konsumatorët më të mëdhenj të fasuleve në Ballkan.

Në Shqipëri prodhimi i tyre në vitin 2018 arriti në 24.5 mijë tonë, duke u rritur me 15% në krahasim me një vit më parë, referuar të dhënave të Eurostat.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *