Stop-Kryefinancierja e stomatologjisë me diplomë false: mbrojta vendin e punëës.(21.03.2019) – Stop
KLIPET

Stop-Kryefinancierja e stomatologjisë me diplomë false: mbrojta vendin e punëës.(21.03.2019)

Në shumë raste punonjës dhe drejtues të administratës shtetërore, rezultojnë me diploma false. Një denoncim i tillë ka ardhur edhe për kryefinancieren e universitetit stomatologjik, Liliana Kukaj, me diplomë të universitetit bujqësor.Vetë universiteti konfirmoi, se Kukaj, nuk është diplomuar në këtë institucion. Gazetarja iu drejtua zonjës Kukaj, e cila pranoi me qetësi, se ndjehej e rrezikuar me diplomën e “Kristal”-it, ndaj flasifikoi diplomën e një kolegeje me fotoshop, për të mbajtur vendin e punës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *