Stop – Krushqia e pamundur e Edi Rames! (03 tetor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Krushqia e pamundur e Edi Rames! (03 tetor 2019)

\

Sot përkujtohet 29 vjetori i rënies së Murit të Berlinit, që shënoi dhe bashkimin e dy Gjermanive.Në Tiranë parlamenti diskutoi një projekt-rezolutë për hapjen e negociatave me Bashkimin Europian.Kryeministri Rama u shpreh, se kur do të bësh krushqi me një familje, e cila pasi i ke plotësuar 3 kushtet, të shton dhe 9 të tjera, tregon se ajo familja nuk është gati për të bërë krushqinë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *