Stop -Korona/ shpallet ndalim-qarkullimi, por edhe mesazhe shprese. (12 mars 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop -Korona/ shpallet ndalim-qarkullimi, por edhe mesazhe shprese. (12 mars 2020)


Qeveria shqiptare ka marrë masa të reja edhe më drastike ne kuadër të përhapjes së koronavirusit, që po gunjëzon botën. Gjatë gjithë fundjavës ndalohet qarkullimi publik dhe me mjete private në Tiranë dhe Durrës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *