Stop – Kamëz, “Stop” dhe “Fundjava” bëjnë me shtëpi të re familjen Harizi! (18 janar 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Kamëz, “Stop” dhe “Fundjava” bëjnë me shtëpi të re familjen Harizi! (18 janar 2019)

Familja Harizi në Kamëz jeton në kushte mbijetese dhe bën thirrje, që të ndihmohet me një shtëpi të re. Djali i vogël i familjes Klajdi ka qenë i shtruar për 3 muaj në sanatorium, me ftohje të rëndë, për shkak të lagështisë. “Stop” dhe “Fundjavë ndryshe” bëjnë të mundur ndërtimin e një shtëpie të re për familjen Harizi. Për këtë familje dhanë ndihmën e tyre edhe banorët e rrugës “Mujo Ulqinaku” në Kamëz.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *