Stop-Ironia e Rames: te shpetojme Lulin, ose ta leme ta hane Meta me Moniken…! 4 Nentor 2020 – Stop
Të Gjitha

Stop-Ironia e Rames: te shpetojme Lulin, ose ta leme ta hane Meta me Moniken…! 4 Nentor 2020

Kryeministri Rama gjatë bashkëbisedimit me gazetarët tha, se qeveria e ciftit presidencial mund të jetë me Lulzim Bashën kryeministër, Kryemadhin ministre të financave dhe Ilir Metën ministër të brendshëm. Duke vijuar ironinë, Rama tha, se Luli o duhet shpëtuar, o duhet lënë ta hanë ata të tre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *