Stop – Intervistat/Nenat me femije dalin per ajrim, por rebelohen burrat! (28 prill 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Intervistat/Nenat me femije dalin per ajrim, por rebelohen burrat! (28 prill 2020)

Shumë këngë të njohura janë përshtatur dhe sjellë me humor për kushtet e pandemisë së koronavirusit. Njëra prej tyre është Coronavirus rhapsody e përshtatur nga kënga Bohemian Rhapsody. Klintoni ka dalë nëpër rrugë në kohën, që ishin lejuar të dilnin vetëm nënat më fëmijë, por ka ndeshur edhe me burra, të cilët ankohen, pse nuk ka orar daljeje për ta e për pasojë kanë thyer urdhrin për të qendruar brenda e për të bërë punët e shtëpisë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *