Stop – Interpoli e nxjerr pa probleme, shtetasi kosovar: do shkoj ne Strasburg! (10 Shtator 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Interpoli e nxjerr pa probleme, shtetasi kosovar: do shkoj ne Strasburg! (10 Shtator 2020)

Në daten 21 gusht, kur u mbajt seanca gjyqësore për cështjen e Labinot Ramadanit, prokurorja mungoi, pa një justifikim zyrtar. Pas interesimit të “Stop” u caktua me urgjencë një seance pas 3 ditësh dhe gjykata liroi Labinotin nga burgu, por sërish prokuroria mban peng makinën Lamborghini, duke mos ia kthyer të zotit. Labinot Ramadani, i sapodalë nga paraburgimi i policisë Kukës, thotë, se gjithcka është bërë për t’i marrë lekë. Por ai deklaron, se do ta cojë cështjen në Gjykatën e Strasburgut.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *