Stop/ Interesohet per armen e gjahut, polici: Te fus shtate pashe nen dhe!-8 Shtator 2021 – Stop
Të Gjitha

Stop/ Interesohet per armen e gjahut, polici: Te fus shtate pashe nen dhe!-8 Shtator 2021

Gjatë kohës, që endej në kërkim të armës së gjahut, i moshuari Sotir Koloi ndërron jetë dhe një i afërm i tij interesohet për këtë objekt, duke telefonuar policin Petrit ose Peco Kapaj.Pas telefonatës, të dy personazhet takohen dhe Peco Kapaj deklaron, se arma e gjahur është marrë nga Gjergji Tole dhe Vero Lima.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *