Stop- I burgosuri kerkon ndihme, akuzohet per marijuane ne izolim.(28.03.209) – Stop
KLIPET

Stop- I burgosuri kerkon ndihme, akuzohet per marijuane ne izolim.(28.03.209)

Emilent Dhepa, i dënuar me 12 vjet heqje lirie, ishte duke kryer dënimin në burgun e Fierit.Por administrata e burgut vendosi të transferojë disa të dënuar në Vlorë, e mes tyre ishte dhe Emilenti.Më parë u bë një kontroll nëpër dhoma, ku Emilentit nuk iu gjet asgjë e dyshimtë.Kohë më vonë, OPGJ-ja Niko Kurti e thërret dhe e akuzon, se në burgun e Fierit, ku kishte qenë, i është gjetur një sasi marijuane.Madje për këtë i ishte bërë dhe një gjyq nga Roland Hysi dhe i dënuari ishte shpallur sërish fajtor.Dhepa deklaron, se është i gatshëm t’i nënshtrohet cdo lloj testi, për të provuar, që nuk ka gisht në marijuanën e gjetur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *