Stop-Humor e te qeshura ne “Stop” dhe jashte saj!(01.01.2019) – Stop
KLIPET

Stop-Humor e te qeshura ne “Stop” dhe jashte saj!(01.01.2019)

Në emision transmetohet cështja e manipulimit të votuesve në Durrës nga kryebashkiaku Vangjush Dako dhe Saimir e Genti thonë, se dalin banorë edhe po të shkundësh pemën. Një qytetari i ka humbur llogaria e kursimit në BKT.Rama ka hapur një tjetër ekspozitë në Gjermani dhe Saimir e Genti komentojnë, se këshilla e psikologëve është, që fëmijës t’i mbushet koha me kurse.Kryetarja e bashkisë së Prrenjasit u ka sekuestruar celularët punonjësve dhe ky akt shkakton shpërthim të qeshurash në studio.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *