Stop-Humor e te qeshura ne “Stop” dhe jashte saj!(01.01.2019) – Stop
KLIPET

Stop-Humor e te qeshura ne “Stop” dhe jashte saj!(01.01.2019)

Në emision diskutohej për bonusin e lindjes së bebeve dhe Saimiri e Genti “emërojnë” Ditmir Bushatin, si personi, që do të bëjë ekot.Ndërsa një zonjë i thurte vjersha lali Erit, ne provojmë të bëjmë rimë edhe lali “Lulin”, e të tjerët. Gentit i del xhepi i xhaketës, duke shkaktuar humor për aristokracinë e “dëmtuar”.Alesia shtrëngon gomarin dhe Saimiri e pyet sesi quhet djali i saj. Janë këto disa nga situatat ekzaltuese në këtë pjesë të “Stop”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *