Stop-Hitparade i absurdit shqiptar-27 Dhjetor 2021 – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE

Stop-Hitparade i absurdit shqiptar-27 Dhjetor 2021

Autostrada Tiranë-Durrës është bërë e vështirë, për shkak të kushteve dhe ngarkesës. Në Berzeshtë të Librazhdit, pulat kanë hipur në pemën e hurmës, pasi duket, se nuk kanë gjetur ushqim në tokë.Një foto e perëndimit të diellit në Elbasan, nuk është aspak romantike. Dielli thuajse është zënë nga shtëllungat e tymit, që lëshojnë industritë përpunuese në qytet. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *