Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (20 shtator 2019) – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE

Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (20 shtator 2019)

Sic është bërë traditë, shumë prindër kanë sjellë filmime të fëmijëve të tyre, që kërcejnë me velinat e “Stop” dhe ndjekin programin.Në fshatin Prell në Burrel, banorët po e hapin rrugën vetë.Një kabinë elektrike në Rrashbull ka marrë flakë, duke vënë në rrezik jetën e banorëve.Një situatë e ngjashme është edhe në zonën e Shkëmbit të Kavajës.Në lagjen numër 17 në Durrës uji ka shpërthyer në rrugë.Një skaf është hedhur në plehra në Shkodër. Surreli është mbushur me plehra, që kanë dalë jashtë kazanëve.Janë këto disa nga episodet, që shfaqen dhe komentohen në studion e “Stop” në rubrikën “hitparade i absurdit”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *