Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (18 Shtator 2020) – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (18 Shtator 2020)

Liqeni i Komanit është mbuluar nga bidonët plastikë. Në të njejtën gjendje është dhe lumi i Gjanicës.Në një tjetër video tregohet, një zjarr në varrezat e vjetra në Shijak, për shkak të djegies së plehrave.Janë këto disa nga videot, që shfaqen e komentohen në studion e “Stop”, në rubrikën “hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *