Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (16 dhjetor 2019) – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE

Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (16 dhjetor 2019)

Një pallat në katin e dytë orfon pamjen e një magazine tapetesh. Në Patos pranë kishës, eshtra të dekompozuara kanë dalë në sipërfaqje. Në Yzberisht, del tym me shtëllunga nga një ndërtesë, duke ndotur gjithë zonën përreth. Në Tiranë ujrat e zeza kanë shpërthyer në sipërfaqje dhe askush nuk kujdeset të marrë masat. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *