Stop-Hitparade i absurdit shqiptar! (13 Korrik 2020) – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

Stop-Hitparade i absurdit shqiptar! (13 Korrik 2020)

Të moshuarit në Lushnje duket se nuk po pyesin për coronavirusin,pasi po grumbullohen nëpër parqe, pa respektuar asnjë masë sigurie dhe as distancat.Një pako orizi është shkruar makarona dhe një qytetar e ka fiksuar këtë detaj.Disa punëtorë, që po bëjnë sinjalistikën e rrugëve, kanë shkruar sotp, në vend të stop.Termocentrali i Kërcovës nxjerr tym të zi, duke shkaktuar ndotjen e mjedisit. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *